پايگاه اطلاع رسانی ، آموزشي صنعت ساختمان (عمران، معماری و دکوراسیون ):

  نماد اعتماد الکترونیک
تمامي كالاها و خدمات اين سایت، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي باشند و فعاليت هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است
  تبلیغات
مبلمان اتاق کودک آپادانا
تجهیزات خم و خاموت پارس خاموت
تاکسی بیسیم تهران

  گروه ها
» آموزش   » نرم افزارهای تخصصی   » نرم افزارهای تخصصی عمران   
نرم افزارهای تخصصی عمران
  محصولات صنعت ساحتمان
مرتب سازی براساس :  
تعداد اعضا یافت شده : 7
 • خانه عمران

  خانه عمران

  زمینه فعالیت: مؤسسه تحقیق و توسعه خانه عمران براساس نگرشی پویا به منظور رفع نیازهای آموزشی و اطلاعاتی فارغ‌التحصیلان رشته‌های مرتبط با صنعت ساختمان و ارتقاء سطح علمی مهندسان و تکنسین‌های شاغل در این حوزه طی سال‌های متمادی خدمات گسترده‌ای را از طریق فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی به جامعه مهندسی کشور، شرکت‌ها، سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی عرضه نموده است. هم اکنون این مرکز به عنوان آغازگر جریانی نو و بنیانگذار آموزش‌های حرفه‌ای و بازآموزی مهندسی در کشور، با پشتوانه هیأت علمی خود شامل بیش از یکصد نفر از مدرسان مجرب دارای قوی‌ترین مجموعه آموزشی در این‌خصوص بوده و تلاش می‌کند با نواندیشی و بهبود مستمر، این رسالت بزرگ خود را بر پایه دانش روز با کیفیت هر چه بیشتر به انجام رساند.

  برندها: ...
 • خانه ساختمان

  زمینه فعالیت:


  برندها: ...
 • سامان سازه

  زمینه فعالیت:


  برندها: ...
 • خانه عمران شریف

  زمینه فعالیت: بنیان " مرکز آموزش مهندسین خانه عمران شریف " توسط جمع کثیری از اساتید دانشگاه در سال 1378 گذاشته شده که در حال حاضر حداقل 50 هیات علمی دانشگاه با مرکز در ارتباط هستند. فعالیت‌ها و ساختار مرکز در سال 1384 با نگرش محض به آموزش های تخصصی و مهندسی تغییر پیدا کرد که این تغییر حسب نیازهای جامعه مهندسین داده شد.

  هیات مؤسس مرکز محور اصلی فعالیت خانه عمران را بر آموزش و پژوهش قرار داده است و بر این امر تاکید داشته است که کلیه فعالیت‌های مرکز بر اساس این محور شکل‌گیری شود.

  " مهندسین مشاور خانه عمران حامی " اندیشه‌ای نو در استفاده از توانمندیهای موجود در مرکز آموزش می‌باشد تا بتوان دانش جدید و اطلاعات موجود را اجرایی نمود.


  برندها: ...
 • خانه مهندسان جوان

  خانه مهندسان جوان

  زمینه فعالیت: خانه مهندسان با تکیه بر هسته قوی علمی خود متشکل از اعضای هیئت علمی دانشگاه و متخصصین صنعت در اردیبهشت ماه سال 1385 شروع به فعالیت نمود.اکنون این مرکز افتخار دارد که پس از گذشت 6 سال از فعالیت خود اعلام کند که این مرکز برگزار کننده ی دوره های PIPING,بزرگترین مرکز آموزش نرم افزار های تخصصی و برگزار کننده ی دوره های بازرسی جوش با اعطای گواهی بین المللی وهمچنین این مرکزمجهز به کارگاه پیشرفته PLC S7 و Profibus می باشد.  برندها: ...
 • خانه معمار

  خانه معمار

  زمینه فعالیت:  برندها: ...
 • کالج معماری داخلی باردو

  زمینه فعالیت:


  برندها: ...
1  
  شرکت های ساختمانی
  محصولات ساختمانی
  کارآفرینی
ثبت رزومه در آرک نیوز
استخدام نیرو
  جدیدترین اعضا
فیدار پارسیان
شرکت پایاپن
تجهیزات سازه ایرانیان
چلیپا کابل پویا
مرکز اموزش معماری آترینا
گرماذین
توسعه ساخت و ساز آترینا
بهساز نسج
گروه مهندسین فرابُعد
تامین کالای نوین نیرو
  3پیشنهاد ویژه