پايگاه اطلاع رسانی ، آموزشي صنعت ساختمان (عمران، معماری و دکوراسیون ):

  نماد اعتماد الکترونیک
تمامي كالاها و خدمات اين سایت، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي باشند و فعاليت هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است
  تبلیغات
مبلمان اتاق کودک آپادانا
تجهیزات خم و خاموت پارس خاموت
تاکسی بیسیم تهران

  گروه ها
» آموزش   
نرم افزارهای تخصصی
نرم افزارهای تخصصی عمران,نرم افزارهای تخصصی معماری,...
دوره های فنی
دوره های فنی عمران سازه,دوره های فنی تاسیسات,...
آزمونهای دولتی و استخدامی
کارشناسی قوه قضائیه,نظام مهندسی,...
  محصولات صنعت ساحتمان
مرتب سازی براساس :  
تعداد اعضا یافت شده : 49
 • آکادمی تخصصی معماری

  آکادمی تخصصی معماری

  زمینه فعالیت:  برندها: ...
 • خانه ساختمان

  زمینه فعالیت:


  برندها: ...
 • سامان سازه

  زمینه فعالیت:


  برندها: ...
 • خانه عمران شریف

  زمینه فعالیت: بنیان " مرکز آموزش مهندسین خانه عمران شریف " توسط جمع کثیری از اساتید دانشگاه در سال 1378 گذاشته شده که در حال حاضر حداقل 50 هیات علمی دانشگاه با مرکز در ارتباط هستند. فعالیت‌ها و ساختار مرکز در سال 1384 با نگرش محض به آموزش های تخصصی و مهندسی تغییر پیدا کرد که این تغییر حسب نیازهای جامعه مهندسین داده شد.

  هیات مؤسس مرکز محور اصلی فعالیت خانه عمران را بر آموزش و پژوهش قرار داده است و بر این امر تاکید داشته است که کلیه فعالیت‌های مرکز بر اساس این محور شکل‌گیری شود.

  " مهندسین مشاور خانه عمران حامی " اندیشه‌ای نو در استفاده از توانمندیهای موجود در مرکز آموزش می‌باشد تا بتوان دانش جدید و اطلاعات موجود را اجرایی نمود.


  برندها: ...
 • خانه مهندسان جوان

  خانه مهندسان جوان

  زمینه فعالیت: خانه مهندسان با تکیه بر هسته قوی علمی خود متشکل از اعضای هیئت علمی دانشگاه و متخصصین صنعت در اردیبهشت ماه سال 1385 شروع به فعالیت نمود.اکنون این مرکز افتخار دارد که پس از گذشت 6 سال از فعالیت خود اعلام کند که این مرکز برگزار کننده ی دوره های PIPING,بزرگترین مرکز آموزش نرم افزار های تخصصی و برگزار کننده ی دوره های بازرسی جوش با اعطای گواهی بین المللی وهمچنین این مرکزمجهز به کارگاه پیشرفته PLC S7 و Profibus می باشد.  برندها: ...
 • مجتمع فنی تهران

  مجتمع فنی تهران

  زمینه فعالیت: دپارتمان نرم افزارهای مهندسی و تخصصی نیز به عنوان بخشی از خانواده بزرگ مجتمع فنی تهران با بهره گیری از کادری مجرب از مدرسین بنام دانشگاه و صنعت به همراه تجهیزات و امکانات گسترده توام با محتوای آموزشی غنی و متناسب با نیاز مخاطبین خود توانسته است هم سو با تکنولوژی های روز دنیا گامی موثر در ارائه خدمات نوین آموزشی بردارد و به همین دلیل بوده که ضمن ایجاد رقابت در امر آموزش به عنوان برترین و معتبر ترین واحد آموزشی نمونه در سطح کشور مطرح شود. باشد که در جهت پرورش نیروی کارآمد افق های تازه و بیشتری را برای مهندسین و متخصصین این مرز و بوم روشن سازیم.
  چه نیکوست حکمت ایرانیان باستان را بر بستر اندیشه ای پویا استوار سازیم و با گام نهادن در جهت جهانی شدن در راه توسعه و تعالی علمی و اقتصادی کشور عزیزمان ایران گامی بزرگ برداریم .


  برندها: مجتمع فنی تهران , ...
 • موسسه آموزش عالی ماهان

  موسسه آموزش عالی ماهان

  زمینه فعالیت:


  برندها: ...
 • موسسه آموزش عالی پارسه

  موسسه آموزش عالی پارسه

  زمینه فعالیت:  برندها: ...
 • موسسه آموزش عالی مهستان ( پوران پژوهش)

  زمینه فعالیت: گسترش روزافزون دامنه آموزش در شکل ها و انواع گوناگون نظام های تحصیلی در ایران امروز، نشان از تقاضای فزاینده برای ادامه تحصیل در دوره های تحصیلات تکمیلی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی دارد. استقبال چشم گیر دوستداران دانش و شناخت از نظام های متعدد آموزشی؛ از سیستم تمام وقت روزانه و شبانه گرفته تا آموزش از راه دور و ضمن خدمت و اخیراً دانشگاه مجازی، و گسترش دوره های تحصیلات تکمیلی و تخصصی حکایت از آن دارد که در ایران نیز پابه پای جهان صنعتی و تخصص محور، نیاز به پرورش نیروی متخصص و پرهیز از تولید دانش آموختگانی با دانش متنوع ولی سطحی و کم عمق، به خوبی احساس شده است و سیاست های آموزش عالی، چنان چه مدیران و مسئولان اعلام کرده‌اند، در پی پاسخگویی به این ضرورت است.  همگام با شرایط جدید، و در راستای آماده سازی و تقویت نیروی جوان و مشتاق به گونه ای که بتواند با صرف کم‌ترین میزان انرژی و زمان، جایگاه مناسب خود را در رقابت بر سر فرصت ادامه تحصیل در دوره های تکمیلی و تخصصی، بیابد لازم و ضروری است که موسسات آموزشی و ناشرانی که در زمینه به اصطلاح کلاس های آمادگی، آزمون های آزمایشی و کتاب های کمک آموزشی فعالیت می‌نمایند نیز در خط مشی های راهبردی خود بازنگری و تجدید نظر نمایند.  دو شادوش سیاست آموزشی تخصص محور در زمینه کلاس های آمادگی و کتاب های کمک آموزشی فعالیت می‌کند نیز می‌بایست ضمن آگاهی بر چنین رویکردی، در صدد فراهم کردن ملزومات آن برآید. نگاهی به کارنامه آموزشی و انتشاراتی موسسه فرهنگی- انتشاراتی پوران پژوهش، به عنوان نخستین موسسه ای که با برگزاری کلاس های آمادگی آزمون کارشناسی ارشد فعالیت خود را آغاز کرد، نشان می‌دهد که ضرورت هایی که به واسطه به خدمت گرفتن نیروهای متخصص و توانمند دارد به این ضرورت های تازه پاسخی در خور و راهگشا می‌دهد.  پوران پژوهش که فعالیت های نخستینش بر کلاس های آمادگی کارشناسی ارشد متمرکز شده بود، پس از تغییر شرایط تحصیل و کار در جامعه ایران و با توجه به کمبود وقت بخشی از داوطلبان ادامه تحصیل در دوره های تکمیلی پابه پای این کلاس ها، دست به تالیف و انتشار کتاب های طبقه بندی شده زد، و برخلاف بسیاری از ناشران این حوزه، مناسب‌ترین مولفان دانشگاهی را برای این کار گرد هم آورد.  انتشار بیش از 170 عنوان کتاب برای آماده سازی دانشجویان داوطلب کارشناسی ارشد،در بیش از 25 رشته دانشگاهی که بسیاری از این عناوین به چاپ های هفتم و هشتم رسیده‌اند، و تهیه 50 عنوان کتاب دیگر که به زودی در اختیار مشتاقان قرار خواهد گرفت گواهی بر شناخت ضرورت ها و نیازهای متنوع و مدام در حال تغییر این حوزه از فعالیت های آموزشی است.  در ضمن از سال 1386 فعالیت های آموزشی این موسسه درغالب موسسه آموزش عالی آزاد مهستان ( که مدیریت آن مشترک با موسسه انتشاراتی پوران پژوهش است) صورت می پذیرد. موسسه آموزش عالی آزاد مهستان از سال 1386 با کسب مجوز قطعی از وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری فعالیت خود را آغاز نموده است. این موسسه سعی دارد تا با برگزاری دوره های کوتاه مدت آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری و برگزاری آزمون های آزمایشی کارشناسی ارشد و کاردانی به کارشناسی در راستای ارتقاء سطح علمی دانشجویان و داوطلبان آزمون گام بردارد. اطلاعات دقیق تر را می توانید در سایت موسسه دریافت نمایید.


  برندها: ...
 • مرکز شماره 1 آموزش فنی و حرفه ای

  مرکز شماره 1 آموزش فنی و حرفه ای

  زمینه فعالیت:  برندها: ...
1  2   3   4   5  
  شرکت های ساختمانی
  محصولات ساختمانی
  کارآفرینی
ثبت رزومه در آرک نیوز
استخدام نیرو
  جدیدترین اعضا
فیدار پارسیان
شرکت پایاپن
تجهیزات سازه ایرانیان
چلیپا کابل پویا
مرکز اموزش معماری آترینا
گرماذین
توسعه ساخت و ساز آترینا
بهساز نسج
گروه مهندسین فرابُعد
تامین کالای نوین نیرو
  3پیشنهاد ویژه